Kartal Karotcu

Kartal Karotcu

Kartal Karotçu

Acar Karot, Pendik ve İstanbul’un tüm ilçe semtlerinde Karot delme, beton delme ve kesme, hidrolik kesim, perde beton kesimi konularında karotcu hizmeti vermektedir. Profesyonel ekipmanları ile demir donatılı ve donatısız zeminlerde Yatay-Dikey-Düşey açılı beton kesimi ve Q20 – Q300 arası çap, 1000mm derinlik 45º ile 90º derece açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme – delme işlemi yapabilmektedir. Çalışmalarında iş, işçi ve ekipman güvenliğini ön planda tutarak İş ve İnsana saygı prensibinden ayrılmamaktadır.

İşimizde dürüst ve titiz çalışıyoruz. Uzman kadromuz sayesinde 7-24 irtibat kurabilirsiniz. Kartal Karotçu hizmeti ve İstanbul’da ve çevresinde, karotçu beton kesme ve beton delme kırma hizmetlerini vermekteyiz. Öncelikli prensibimiz dürüst çalışmaktır. Müşteri memnuniyeti önem veriyoruz. Bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Karotçu ekibimiz yaman çalışanları ile şap kırımı, tuğla duvarlarının yıkılması ve atılması moloz alımı gibi bir çok konuda da faaliyet göstermekteyiz.

Kartal karotçu hizmetinde lokal olarak yakın konumdayız. Karotçu hizmetinde gerekli tecrübe yetenek ve iş aletlerine sahibiz. Gerek bugüne kadar yaptığımız işlerin mal sahipleriyle, gerekse Kartal beton kesmeKartal beton delme alanında hizmet ve danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle olan ilişkilerimizde sonuca yönelik hareket kabiliyetimiz, dinamikliğimiz ve dürüstlüğümüz  takdirle ve yeni iş imkanlarıyla bize geri dönmüştür.

Acar Karot:
Tesisat delikleri, kapı, pencere, baca açılımları, havalandırma, asansör, merdiven boşluğu açılımları, klima giriş – çıkışları, pis su gider delikleri, boru ve tahliye hattı çıkışları, tavan – duvar ve taban delimi, doğalgaz tesisat giriş – çıkışları, elektrik tesisat kanalları, korkuluk ve bariyer delikleri, kablo, tava ve tesisat geçişleri, aydınlatma direk montaj delikleri, makine ayak sabitleme deliklerini açma hizmetlerini vermektedir.

Kartal Karotçu:
Acar Karot Olarak Kartal, İstanbul ve çevre il, ilçelerde karot karotçu, beton delme, beton kesme, beton kırma, kimyasal ankraj gibi pek çok konuda hizmet vermekteyiz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz?

Karot işleriniz için kaliteli ve dürüst servis için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galerimize Bakın
İstanbul Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma

Acar Karot olarak dürüstlük ve kaliteli işçiliği ön planda tutuyoruz!

Whatsapp
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Acar Karot
Merhaba, 👋 Whatsapp hattımıza 7/24 yazabilirsiniz. Yazışmak için tıklayın.
Ara